2017-ci il üzrə  “İlin peşəkar gənci” fəxri adına layiq görülmüş gənclər


Baxıldı : 170

Tarix : 2018-08-03 20:19:18


Aviasiya İşçiləri HİRK

Quliyev Fərhad Rüfət oğlu (Azəraeronaviqasiya Hava  Hərəkəti İdarəsinin dispetçeri)

Estrov Aleksandr Vladimiroviç (Azəraeronaviqasiya HHİ, Aeronaviqasiya Məlumatları Mərkəzi. Mərkəz rəisi)

Qasımlı Tural Qasım oğlu (Heydər Əliyev Beynəlxalq Aeroportunun mühəndis-mexaniki)

“Baku Stil Kompani” MMC

İşçiləri Həmkarlar İttifaqı Birliyi 

Allahyarlı Kamran Faiq oğlu (“Baku Stil Kompani” MMC-də yayma sexinin termisti)

Bələdiyyə İşçiləri HİRK

Abdullazadə Günel Fizuli qızı (Binəqədi rayonu, M.Ə.Rəsulzadə bələdiyyəsi, yerli sosial məsələləri daimi komissiyasının sədri)

Həsənova Fəridə Həsən qızı (Gəncə şəhəri, Nizami bələdiyyəsinin mətbuat katibi)

Dəmiryolçuların Müstəqil HİRK 

İsmayılov Eldar Rəfayıl oğlu (“ADY”QSC Mühafizə İdarəsinin dispetçeri)

Həsənova Samira Fazil qızı (“ADY”  QSS  “ADY Ekspress” MMS-də şöbə rəisi)

Fövqəladə Hallar Nazirliyi

İşçilərinin Hİ

Əliyeva Leyla  Ağacamal qızı (FHN-in Xüsusi Riskli Xilasetmə Xidmətinin Çevik Xilasetmə İdarəsi, bölmə rəisi)

İskəndərov  Orxan Mehdi oğlu (FHN DYMX manqa komandiri)

Hacıyev Namiq Tahir oğlu (Binəqədi  Respublika Dövlət Yanğından Mühafizə Hissəsinin manqa komandiri)

“Xidmət-İş” Hİ Federasiyası

Məmmədova Ləman Rauf qızı (TİİKİ Hİ-n

ın Mədəniyyət Sarayı)

Həsənova Fəridə Rövşən qızı (“Kredit Servis BOKT” MMC-də maliyyə meneceri)

Bayramov Elsevər Vaqif oğlu (“Azərbaycan Sənaye Bankı” ASC-də mühasibatlıq şöbəsinin rəisi)

Əliyeva Gülnar Arif qızı (“AtaHoldinq” MMC Maliyyə Departamentinin Mühasibatlıq Şöbəsinin rəisi)

Əliyev Əsgər Zahid oqlu (Bakı Turizm Peşə Məktəbində mühasib

“İnşaat-İş” Hİ

Əlizadə Tural İlham oğlu (8 saylı Bakı Peşə Liseyində istehsalat təlimi ustası)

“Kənd-Qida-İş” Hİ Federasiyası

Dursunova Könül Yaşar qızı (Kənd Təsərrüfatı Nazirliyində maliyyə və mühasibat uçotu şöbəsinin böyük məsləhətçisi)

Tağızadə Elşad Şaməddin oğlu (“Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı” ASC-də mühasibat işinin təşkili və uçotu sektorunda aparıcı məsləhətçi)

Məmmədov Əli Rza oğlu (“Az.Kağız və Karton İstehsalı Kombinatı” MMC-də şöbə müdiri)

Mədəniyyət İşçiləri HİRK

Abdullayeva Gülər Fərahim qızı (İsmayıllı rayonu H.Əliyev Mərkəzində bələdçi)

Həziyev Natiq Fərzalı oğlu (C.Cabbarlı adına İrəvan Dövlət Dram Teatrının aktyoru)

Sarıyeva Leyla Mehman qızı (Qobustan şəhəri R.Behbudov adına Uşaq İncəsənət Məktəbinin müəllim)

Metropoliten İşçiləri Hİ

Əlləzov Elnur Əli oğlu (“Bakı Metropoliteni” QSC-də qatarların hərəkət təhlükəsizliyi üzrə müfəttiş)

Xalıqverdiyev Ruslan Abbas oğlu (“Bakı Metropoliteni” QSC-nin İnsan Resursları və Xidmət Departamentinin mütəxəssisi)

Əliyev Ramiq Natiq oğlu (“Bakı Metropoliteni” QSC-nin Tikinti Departamentinin Xüsusi Tamamlama İşləri Dəstəsinin aparıcı texnoloqu)

Rabitə İşçiləri Müstəqil HİRK

Dadaşov Rövşən Arif oğlu (“Teleradio” İB-də tərcüməçi)

Həsənli Aysel Nizami qızı (“Aztelekom” MMC-nin araşdırma və təhlil üzrə mütəxəssisi)

Vəliyev Eşqin Əmirəhməd oğlu (“Azərpoçt” MMC-də mühasibat uçotu və hesablaşma şöbəsinin aparıcı mütəxəssisi

Səhiyyə İşçiləri HİRK

Abuzərov Ramil Nazim oğlu (Kliniki Tibbi Mərkəzdə həkim travmatoloq-ortoped)

Ibişova Leyla Malik qızı (Milli Onkologiya Mərkəzinin həkim-onkoloqu)

Yunusova Vüsalə Dəyanət qızı (14 saylı Birləşmiş Şəhər Xəstəxanasında tibb bacısı)

Təbii Sərvətlər və Ekologiya

İşçiləri HİRK

Məmmədova Gülnar Siyasət qızı (Təbii Sərvətlər və Ekologiya İşçiləri HİRK-in mütəxəssisi)

Təhsil İşçiləri Azad HİRK

Feyzullayeva Natəvan Hicrət qızı (Nizami rayonu, 251 saylı tam orta məktəbin informatika müəllimi)

İbrahimova Aynur Asif qızı (İmişli rayonu, 5 saylı məktəb-liseyin informatika müəllimi)

Qədirov Ceyhun Əflatun oğlu (Oğuz rayonu, Xaçmaz kəndi, V. İbrahimov adına 2 saylı tam orta məktəbin fizika müəllimi)

Quliyev Əyyub Ramiz oğlu (Bakı Musiqi Akademiyasında dosent)

Mustafayeva Natəvan Əmrah qızı (Mingəçevir şəhər 4 saylı tam orta məktəbin riyaziyyat və informatika müəllimi)

Yerli Sənaye və Kommunal-Məişət Müəssisələri İşçiləri HİRK

Hacıyev Məliksabit Fizuli oğlu (“Azərişıq” ASC-də Rele Mühafizə və Avtomatika Xidmətinin mühəndisi)

Səfərov Cavid Seyran oğlu (“Azərişıq” ASC-də Rele Mühafizə və Avtomatika Xidmətinin mühəndisi)

Azərbaycan Milli Elmlər

Akademiyası Azad Hİ

Əliyeva Pərvanə Əli qızı (Memarlıq və İncəsənət İnstitutunun Kulturologiya Şöbəsinin elmi işçisi)

Əliyeva Nuranə Əliislam qızı (Radiasiya Problemləri İnstitutunun böyük elmi işçisi)

Nərimanova Vüsalə Saleh qızı (Zoologiya İnstitutunun İctimaiyyətlə Əlaqələr Şöbəsinin müdiri)

Rüstəmzadə Ayxan Xankişi oğlu (Hüquq və İnsan Haqları İnstitutunun Dövlət və Konstitusiya Hüququ Şöbəsinin müdiri)

Müdafiə Sənayesi İşçiləri HİRK

Ağayeva Nazilə İsmət qızı (“Üfüq” İstehsalat Birliyində kadrlar üzrə aparıcı mütəxəssis)

Xəlilov Aqşin Səfər oğlu (Müdafiə Sənayesi Nazirliyinin Elmi-Tədqiqat İnstitutunun şöbə müdiri)

Tağızadə Püstəxanım Məmmədağa qızı (“Şərq”İstehsalat Birliyinin Texniki İstehsalat Şöbəsinin rəis müavini)

Sahibkarlıq, Özəl Elm və Yüngül Sənaye  İşçiləri HİRK

Atamoğlanova Aytac Faiq qızı (Şirvan şəhəri Kommunal Kombinat Müəssisəsinin mütəxəssisi)

Heydərov Cavidan Rəsul oğlu (Bakı Biznes Universitetində rektor köməkçisi)

Sultanov Ənvər Qafqaz oğlu (“Auto Azərbaycan” MMC-də anbar müdiri)